…jako tancerka i instruktor tańcadsc0161d-mniejsze1

Umiejętności taneczne kształcę z zapałem od 5-go roku życia, począwszy od 6-letniej nauki w Szkole Baletowej w Krakowie, przez Studio Teatru, Muzyki i Tańca, taniec współczesny w zespole Anny Cygan ‘Akcent’, taniec towarzyski w Szkole Tańca ‘Scarlet’, salsę w formacji Black&White, zespole tańca indyjskiego Natyalaya oraz na licznych festiwalach i warsztatach, na których zgłębiałam wiedzę i umiejętności z ponad 40 technik i stylów tanecznych. Ukończyłam także Kwalifikacyjny Kurs Instruktorski z zakresu tańca jazzowego. Tańczę również w indyjskim filmie bollywood.

Uczę tańca bollywood, indyjskiego, orientalnego, latino, afro, jazzu, a także tańców nowoczesnych (Studio Edukacji Artystycznej, wyjazdy Joga i Taniec, warsztaty w ramach WOŚP, Centrum Sportu i Rekreacji Escada, Szkoła Tańca Prima Dance, Por Fiesta Club). Wiele czasu poświęcam również na solowe pokazy taneczne.

Zajmuję się też choreografią w wielu różnych stylach i technikach tanecznych (orientalne, latynoskie, bollywood, jazz, klasyka, hip-hop, house, funky, afro i inne).

Swoją miłością do tańca dzielę się od wielu lat na warsztatach. Na moich zajęciach nie brakuje radosnej muzyki, pozytywnych wibracji i dobrego nastroju.

dsc0247w-mniejsze…jako stylistka i projektantka

Projektuję od kiedy skończyłam 11 lat. Ukończyłam Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru oraz Szkołę Wizażu i Stylizacji. Mam za sobą kilkanaście pokazów autorskich kolekcji – m.in. inspirowanej Indiami „Namaste India!” oraz „Baśnie 1000-ca i jednej spódnicy” (w tym również taneczne pokazy kolekcji).

Twórczo wyżywam się również na sesjach zdjęciowych, zarówno jako projektant ubioru, stylistka, wizażystka, jak i modelka.

Moje motto brzmi: „Inspirować się, tworzyć… upiększać świat”.

…prywatnie

Jestem perfekcjonistką i marzycielką. To pierwsze sprawia, że nigdy nie marnuję czasu i wciąż jestem w ruchu, a wszystko czego się podejmuję musi być dopięte na ostatni guzik (dosłownie 🙂 ). Marzenia zaś nieustannie dostarczają mi nowych wizji – zarówno tanecznych, jak i związanych z modą.

Gwarantuję, że wśród moich pomysłów nigdy nie znajdziesz dwóch takich samych 🙂